Парче корен джинджифил
Лимон 1-2
Лайм 1-2
Мед или захар
Мента
Джинджифилът го настъргвам, заливам с една част гореща вода да се запари, след което разреждам с още вода, добавям мед, много лимон и лайм. Ако имам и мента, тогава вече става произведение на изкуството. Вълшебството се състои в леко лютият вкус на джинджифил.
Когато излизам си нося в едно специално избрано за случаят стъклено шишенце, което ми е също толкова любимо. Не понасям пластмасовите шишета, просто не ми е вкусно в тях. Това е като да пиеш вино в пластмасова чаша, то тогава по-добре изобщо не го пий. Половината от ароматите се губят.
Джинджифилът от своя страна има много лечебни свойства. Стимулира кръвоснабдяването и подпомага оздравителните процеси в организма, както и още един куп полезни действия.
През зимата при настинка се пие горещ с мед.
Няма коментари:
Публикуване на коментар